Skrýt reklamu



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zdravím
PříspěvekNapsal: pon říj 14, 2013 5:09 am 

Zdravím


Zdravím, tak jsem ukončila krabičkovou dietu a napadlo mě, že sepíšu své zkušenosti pro ostatní.
Objednala jsem si krabičky u brněnské pobočky firmy Dieta pro všechny. Dietu dělají 6 dnů v týdnu. Za den se platí 220/Kč, když si objednáte celý měsíc. Tato informace na webu je trochu zavádějící, měsíc znamená 4 týdny po 6 dnech.
Jako první mi zavolala paní z infolinky, zeptala se na mé stravovací návyky, dala mi doporučení ohledně pití. Doporučila mi cvičit jen jednou týdně, a možnost se dojídat zeleninou odpoledne a ovocem dopoledne.
Pro krabičky jsem si chodila na odběrové místo třikrát týdně. Jídlo bylo vždy na dva dny dopředu. Na jednu stranu jsem ušetřila čas, na druhou stranu jídlo nebylo už úplně tak čerstvé. Rozvoz stojí 80 Kč, takže jsem si pro jídlo raději došla sama.
Co se týče samotného jídla.
Snídaně dost monotónní. Většinou plátek nebo dva tmavého chleba (nikoli celozrnného) s nějakou pomazánkou, nebo houska se sýrem či šunkou. Toť vše, takže stále to stejné.
Zelenina u snídaně chyběla. Pokud nepočítám nějaký proužek kapie.
Svačiny celkově nedostačující. Většinou ovoce grep, mandarinka, kiwi, jablko, hruška, výjimečně banán. Stále to stejné, bez nápadu. Po takovém malém jablíčku je ještě většinou větší hlad než bez něj. Potom jsem ke svačině dostávala rajče nebo papriku. Taky dost hladové. V měnší míře to byly různé tvarohy, jogurty a musli tyčinky (stále od stejné firmy).
Obědy a večeře prakticky stejné, akorát že oběd byl zpravidla o něco vydatnější. Každopádně přestože osobně skoro nesolím, přišlo mi jídlo hrozně plané. Ale to se dá dosolit. Celkově ale bylo mdlé, tak jsem si často přidávala chilli, pokud to šlo Je normální, že ne vše mi chutnalo, ale až na jeden případ (kapustu fakt nepozřu), jsem všechna jídla snědla.
Co bylo ale zajímavé je, že pondělí a úterý bylo jídla strašně málo, bez chuti a co nejdietnější, středa a čtvrtek se už dalo a na pátek a sobotu jsem měla i něco svátečního (dezert s piškoty, francouzský slaný koláč, plněné papriky atd.).
Co mi vadilo bylo, že jsem nevěděla, co jídlo obsahuje a kolik má KJ. Chápu, že je to firemní know-how, na druhou stranu ne vždy jsem mohla dodržet jídlo, někdy bylo nevhodné si vzít na svačinu tvarohový dezert, tak jsem ho vyměnila za musli tyčinku, ale když už nahrazujete oběd, je těžké dodržet nějakou úroveň kalorií.... a také bych řekla, že to bylo nastaveno tak na 4000-4500 KJ, což bylo dost málo.
K samotnému hubnutí. První týden jsem shodila dvě a půl kila! Druhý týden už jen kilo, za to jsem měla bolesti hlavy, byla jsem unavená a podrážděna. Celkově jsem sundala tři kila a záměrně jsem si od druhého týdne přidávala jídlo, protože ho bylo opravdu méně než málo. Pak jsem pochopila to doporučení "dojídat se" ovocem a zeleninou. Zeleniny bylo málo (je dráha že), a poslední co jsem chtěla, je zhubnout 7 kilo za měsíc a pak další měsíc všechna nabrat. Za 4 týdny tři kila mi přijdou akorát vzhledem k tomu, že jsem si normálně dala sem tam i čokoládu, sklenku vína nebo koláč. A taky oříšky. Ty nebyly zastoupeny v dietě ani jednou.
Každopádně peněz nelituji. Naučila jsem se jíst opravdu pravidelně, zjistila jsem, že mi stačí mnohem menší porce a že je důležitá celková pestrost. A že zhubnout člověk může i s těstovinami, bramborami, plněnými paprikami, čokoládou.... protože vše je o množství.
Každopádně tady platí, že cena se odvíjí od kvality. Kdybych ještě někdy do krabiček šla, raději u firmy, která je dražší, ale jídlo je opravdu kvalitní a vyvážené. Ale teď už vím, jak na to. Porce mám v oku a krabičky si budu připravovat sama. A mnohem levněji.

Naposledy oživil Anonymous v pon říj 14, 2013 5:09 am

Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@kliknuti.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.


Stránky vytvořené přes Kliknutí.cz - webové stránky