Skrýt reklamu



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Krabičková dieta - zkušenosti
PříspěvekNapsal: sob čer 03, 2017 6:02 am 

Krabičková dieta - zkušenosti


Krabičková dieta - zkušenosti?
Ahojky ) Chci se optat jestli tu má někdo zkušenosti s krabičkovou dietou, pořád přemýšlím jestli ano nebo ne. Zajímá mě kolik jste zhubli za jakou dobu, co jojo efekt po skončení diety, cvičili jste k tomu? Za každé postřehy budu ráda )



Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krabičková dieta - zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř led 17, 2024 10:15 am 
Ahoj, mám dobrou zkušenost s krabičkovou dietou od Zdravého stravování, odebírám celodenní program Fit, mám ho přes dva měsíce a podařilo se mi zhubnout 8,5kg. Mám za cíl do svatby zhubnout 15kg, pokud to půjde dobře, tak do června kdy se vdávám této váhy dosáhnu. Co se pohybu týká, tak chodím co nejvíc pěšky a jednou za týden s kámoškou na jógu.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krabičková dieta - zkušenosti
PříspěvekNapsal: pát led 26, 2024 1:06 pm 
Mám úbytek za necelý měsíc na krabičkové dietě 4 kg. Měla jsem strach, že budu mít hlad, ale nemám. Jídla je míň než jsem byla zvyklá a stačí mi to ;)


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krabičková dieta - zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř led 31, 2024 10:17 am 
Mám zkušenost jako Linda s krabičkovou dietou Zdravé stravování jen jiný program. Začínala jsem na Keto měsíc i s víkendy a pak jsem přešla na Protein, který mám teď druhý měsíc bez víkendů. Jinak chodím pravidelně dvakrát týdně plavat a jednou za týden doma eliptical. Nicméně mám kamarádku, která má krabičky taky a necvičí a hubne. Mě šlo o zhubnutí a zpevnění.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krabičková dieta - zkušenosti
PříspěvekNapsal: sob úno 10, 2024 1:57 pm 
Krabičkovou jsem nezkoušela, každopádně je dobré na něčem začít. Úprava jídelníčku a sport je to nej co pro sebe můžeš udělat a co se týká jojo efektu, tak si myslím, že se to stává hlavně tam kde se lidi vrátí k polotovarům a nezdravé stravě. Když si osvojíš zdravé potraviny, tak se podle mě jojo efekt nedostaví i když občas zhřešíš.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krabičková dieta - zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv úno 15, 2024 9:30 am 
Jani, souhlasím s tebou, že když si člověk navykne na zdravé potraviny a jídla, tak se jojo efektu nemusí bát a když se k tomu hýbe, tak i nějaký ten hřích v podobě něčeho sladkého mu bude prominutý :-) . Krabičková dieta mě přiměla k zamyšlení se nad svým stravováním, které se do té doby skládalo z polotovarů a rychlého občerstvení. U Zdravého stravování mi sedl program Pro zdraví, prolínají se v něm různé chutě a daří se mi snižovat hmotnost pomalu, ale jistě.
Cítím se vitálnější a ne tak unavená, jsem přesvědčená o tom, že jsem únavu měla ze špatné stravy a minima vitamínů.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krabičková dieta - zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř bře 27, 2024 8:42 pm 
Holky, já s krabičkovou dietou konečně zhubla, na začátku to šlo docela rychle, ale pak se tendence hubnutí trochu zbrzdila, proto jsem začala s během a zhubla jsem na váhu, kterou jsem si dala za cíl. Zdravé stravování mi vyšlo vstříc i s vynecháním cibule.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krabičková dieta - zkušenosti
PříspěvekNapsal: čtv bře 28, 2024 9:03 am 
No v tom je asi u mě teda ten zakopaný pes :-) budu muset přidat pohyb, abych ještě víc zhubla. Mám krabičky čtyři měsíce a ze začátku šlo hubnutí rychle, ale pak se to začalo zpomalovat, jsem si právě říkala co dělám špatně. Zdravé stravování mi chutná a vyhovuje, přidám tedy nějaké cvičení a snad se vysněné váhy dočkám.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Krabičková dieta - zkušenosti
PříspěvekNapsal: stř dub 17, 2024 5:11 pm 
To je u většiny diet, že na startu se kilča posouvají rychleji a pak se hubnutí zpomalí. Ono je vlastně dobře, že se s tím tělo srovná. Zdravé stravování mám vyzkoušené taky a sedí mi program Fit+ a já k tomu i pravidelně cvičím pilates a když je hezky, tak jezdím na kole.


Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@kliknuti.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.


Stránky vytvořené přes Kliknutí.cz - webové stránky