Skrýt reklamu



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ahojky
PříspěvekNapsal: úte kvě 03, 2022 7:21 am 

Ahojky


Ahojky!
Tak jsem se dostala na netík i dneska a i když samochvála smrdí, musím se vám dneska pochlubit - první den mojeho hubnutí je skoro za mnou a já se zatím držím!!!!! No i když - jako úspěch budu moct považovat až jestli přežiju večer - to je moje kritický období, kdy mě nejvíc honí mlsná.
Takže dnešní menu zatím bylo Snídaně 1/2 krajíčku chleba se slabou vrstvou taveného sýra, ovocný čaj
Svačina káva s mlékem (mléka asi 1 dcl)
Oběd 1/2 kuřecího řízku, 1 velká kyselá okurka
Svačina 1/2 rohlíku se slabou vrstvou česnekové pomazánky
K večeři si chci vzít druhou půlku rohlíku a mističku zelného salátu
Během snídaně, oběda a večeře vždy po 2 tabletách CLA od firmy Royal - k sehnání v lékárně (tj. 6 tbl. denně, ale podle návodu na obalu by stačily i 4 denně - jenže já polykám 6, ať už to pořádně zabírá P). Po obědě 1 tabletu chromu (Chrom forte od firmy Walmark - z lékárny), protože největší chuť na sladký mívám odpoledne, tak aby to zrovna v tu dobu zabíralo. No a před chvilkou jsem spolkla 1 tbl. koenzymu Q 10 (taky firma Royal - z lékárny), protože nejvíc unavená a náchylná k pojídání různých blbostí jsem v pozdním odpoledni a večer, tak ať mám dost energie, protože si chci dát ještě hoďku rychlé chůze na pásu až přijdu domů (jsem na Inťáku u našich, doma ho nemám, ale bydlíme kousek od sebe, tak se sem doufám dostanu častěji. Jen mě musí můj 13ti letej pubertální bráška pustit k počítači."Visí" na něm celé dny, je to maniak) - teď jsem třeba čekala 1,5h než mě sem milostivě pustil - prdloušek. Ale mám ho ráda puberťáčka).
No a ještě - během dne piju co nejvíc zeleného čaje (urychluje metabolismus).
Jinak Myšpulínko - takhle shodit po porodu - to máš opravdu můj obdiv. Já bych už mimčo taky chtěla (bude mi teď v březnu 26 let), ale je fakt, že to s mojí postavou asi taky dost zacloumá, když tloustnu jak se říká i z vody. Ale když se chce, všechno jde, že jo. Je to pouze o tom, jestli zhubnout opravdu chceme, pak to půjde, aspoň to je můj názor.
No a ještě se vrátím k té Editě Sipeky - mám doma od ní 2 knihy (1. a 2. díl). Je to sice moc fajn přistup k hubnutí a zatím patří mezi minimum zdravých, které znám, ale zdá se mi dost divný, že když třeba jen o čtvrt hodiny přešvihnete ten 4 hodinový interval, tak si tělo vše, co sníte, uloží. Tak jsem se to tam dočetla. Myslím si, že v době shonu a pracovního vytížení není zrovna vždycky možný ten přesný interval dodržet. A to, jak Edita radí, že pokud se v intervalu nestihnete najíst, tak hlad předržet a vydržet další 4 hodiny, to taky není moc dobrý. Já teda bych za 8 hodin bez jídla měla chuť sníst celýho slona i s chobotem, jak bych byla hladová lol. No nevím, kdo to časově zvládá, ať to zkusí. Ale stejně tajemství úspěchu tkví v postupném snižování porcí, což je stejně pro úspěch Editina programu nutné. Takže holky - bez práce to stejně nepůjde a snížení množství jídla je pro hubnutí stejně nutný. Nechci tím nijak Editu shazovat, ale mě by ty přesné 4 hodiny prostě nevyhovovaly. Pracuju jako prodavačka - pokladní v samoobsluze a jen tak se po 4 hodinách sebrat a jít pryč z pokladny se najíst je prostě nemyslytelný.
Tak se zatím mějte moc a moc pěkně a já se zase co nejdřív ozvu jo?
P.S. Pokušení - pomóóóóóóc - máma mi právě nabízí dortík!!!!!!!!! Ufff - odolala jsem!! Zabalím si ho a půlku si dám zítra ke snídani. Mamka řekla, že se chovám, jak když mám anorexii (já a anorektička, tak teda fakt nevypadám D), ale já mám ohromnou radost nad svým vítězstvím! No - teď si ten dortík ještě musím odnést domů a musí tam vydržet až do rána. Ale jo - já to zvládnu!!!!
Helenas — 13. 3. 2006 1432
Tak z vlastní zkušenosti vím, že metoda Šipeky na mě nezabírá. Tím, že si mohu dovolit podle ní jíst všechno každé 4 hodiny, tak mě to svádělo k většímu jídlu, než jsem nomrálně zvyklá. Šipeky píše, že první 2-3 týdny můžete i přibrat, ale prý to nevadí, pak to sundáte. Já jsem přibrala 3 kg a nic si z toho nedělala, jenže pak už to byly 4 a 5 a to jsem si řekla dost. I když jsem snižovala postupně porce a nechávala zbytky na talíři, tak váha nešla a nešla dolů. I pozitivně jsem myslela, relaxovala a stejně váha dolů nešla.
Až jsem se vrátila zpět k počítání kalorií a poslednímu jídlu v 17 hodin, tak ze mě spadlo za 2 měsíce 10kg.
Na každého platí prostě něco jiného.

Naposledy oživil Anonymous v úte kvě 03, 2022 7:21 am

Odpovědět na témaOhlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Dotazy směřujte prosím přímo do fóra, uvedený email je pro technické záležitosti: info@kliknuti.cz

Provozovatel této stránky neručí za texty a příspěvky zde uveřejněné, pokud jsou příspěvky v rozporu se zákony ČR, nebo k nim vlastníte autorské práva, kontaktujte nás prosím, provedeme nápravu. Není možné ověřovat pravost příspěvků, proto neneseme jakoukoliv odpovědnost za pravost. Pokud máte výhrady k příspěvku, kontaktujte přímo autora, nebo reagujte odpovědí přímo ve fóru.


TOPlist
« Zásady Google pro ochranu osobních údajů.


Stránky vytvořené přes Kliknutí.cz - webové stránky